kalendorių spausdinimas

Kalendorių spausdinimas

Kalendoriai yra ne tik nepakeičiama darbo planavimo, bet ir puiki reklamos priemonė. Darbo kalendoriai kaip verslo dovana gali reprezentuoti įmonę ir jos prekės ženklą ištisus metus neįkyriai apie save primindama klientams ar verslo partneriams. Spausdiname įvairius skirtingų rūšių kalendorius:

  • Stalo (darbų planavimo ) / trikampiai kalendoriai: kalendoriai su vartomais arba plėšomais lapeliais. Juose atspausdinti mėnesio, savaitės kalendorius su vieta užrašams. Standartinis dydis A3, A2, B3.
  • Darbo kalendoriai: įvairūs darbo, firminiai biurų kalendoriai su logotipu ar reklaminiu užrašu. Standartiniai dydžiai A3 ir A4.
  • Sieniniai kalendoriai: vienos dalies lankstomas 1 mėnesio kalendorius (be ar su reklaminiu plotu apačioje); vienos dalies lankstomas 3in1 kalendorius (be ar su reklaminiu plotu apačioje); trijų dalių 3 mėnesių kalendorius (be ar su reklaminiais intarpais). Galima užsisakyti ir specialias modifikacijas, kaip nestandartinius viršelius, erdvines detales kalendoriuje ir kt.
  • Suvenyriniai kalendoriai: kalendoriai skaidraus plastiko dėžutėje (Mini, Standart, Didelis), pasirinkto „paketo“ 12 vidinių lapelių + 1 viršelis. Galime pasiūlyti ir kitų suvenyrinių kalendorių.
  • Skirtukai,  pelės kilimėliai – kalendoriai.
  • Kišeniniai kalendoriukai: siūlomas standartinis dydis 60 x 90 mm. Galimas ir kitas dydžio pasirinkimas.

Spausdiname tiek standartinius, tiek nestandartinius kalendorius pagal Jūsų turimą maketą arba sukuriame dizainą pagal Jūsų lūkesčius.

Sutaupykite laiko – kreipkitės ir kalendorių gamybą palengvins mūsų specialistai, kurie nemokamai pakonsultuos gamybos klausimais nuo technologijos iki dizaino.

Galima medžiaga Papildomas apdirbimas
Standartiniai vokai 80 - 90 gsm popieriaus Folijavimas / Lakavimas
Dekoratyvinis popierius Įspaudimas
Kartonas Šilkografija
kt. kt.

Pateikti užklausą