parodų stendai, reklamos stendai

Parodų ir reklaminiai stendai

 

Parodų stendai

Parodų stendai yra nepakeičiami jei dalyvaujate produktų pristatymuose, parodose, seminaruose ar įmonių konferencijose. Projektuojame ir gaminame įvairių išmatavimų:

  • Popierinius / medinius / plastikinius prekių ir paslaugų prezentacinius stovus
  • Lentynėles parodoms
  • Lengvai išardomus stendus su foto-lipdukais

Galime pasiūlyti įvairiausių spalvų, aukščio stendus. Pagaminsime pagal Jūsų norimą dizainą ir pristatysime visoje Lietuvoje. Prie parodos stendo, sienelės puikiai tinka ir mobilūs stendai, kurios taip pat galite  užsisakyti pas mus.

 

Reklaminiai stendai

Reklaminiai stendai yra vienas iš lauko reklamos būdų. Lauko reklamos stendai padeda Jus pastebėti ir rasti atvykstantiems klientams, verslo partneriams. Keliaujančius pro šalį informuoja apie esančią įmonę. Kartą pastatytas, stendas nereikalauja papildomų išlaidų ir nuolatos reklamuoja įmonę.

Todėl reklaminiai stendai yra populiarus sprendimas tiek jei, Jūsų įmonė yra įsikūrusi atokiau ar yra šalia judrių gatvių. Stendai  gali nurodyti kur rasti įmonę biurų pastate, reklamuoti teikiamas paslaugas, parduodamus produktus. Reklaminiai stendai neatrodo įkyrūs kaip dauguma kitų reklamų rūšių ir teigiamai priimami.

Lauko reklaminių stendų pasirinkimas yra pakankamai platus atitikti visus poreikius – nuo informacinių, nukreipiamųjų lentelių, mobilių stendų iki reklaminių stovų ir didelių afišų.

Susisiekite konsultacijai ir geriausio sprendimo radimui.

Pateikti užklausą