reklaminė tekstilė

REKLAMINĖ TEKSTILĖ

Reklaminė tekstilė – gali būti spauda dekoruoti tekstilės gaminiai nuo maišelių iki rūbų.Gaminame skirtingą reklaminę tekstilę naudodami įvairias technologijas, dedame spaudąlogotipus, piešinius bei nuotraukas ant striukių, marškinėlių, juostelių, bliuzonų, prijuosčių ir kitokios tekstilės gaminių.

Padabinti užrašais bei piešiniais tekstilės gaminai tampa išskirtiniais ir puikiai tinka kaip reklaminė priemonė ar dovana. Reikia kepurės su norimu užrašu arba marškinėlių su logotipu? Turime platų spaudos technologijų ir gamybos būdų pasirinkimą, kuris leidžia mums dėti spaudą ant skirtingos tekstilės drabužių.

Siūlome skirtingos reklaminės tekstilės gamybą organizacijoms ir įmonėms: spauda ant tekstilės pagal individualius užsakymus, dedame logotipus ant drabužių, spausdiname ir siuvinėjame užrašus. Galimi spaudos būdai:

  • Sublimacija
  • Termo spauda
  • Šilkografija
  • Siuvinėjimas
  • Tiesioginė spauda

Susikurkite norminą dovaną, reklaminius drabužius, kaip atributiką darbuotojams ar renginių dalyviams. Atsižvelgdami į tekstilės medžiagą, logotipą, piešinio ar užrašo spalvingumą, mūsų specialistai patars gamybos technologijų klausimais ir ras geriausius sprendimus. Kreipkitės nemokamai konsultacijai.

marskineliai su logotipu

Pateikti užklausą