Shopping cart

close

Kalendoriai

 

Kalendoriai yra ne tik nepakeičiama darbo planavimo, bet ir puiki reklamos priemonė. Sieniniai, staliniai ar darbo kalendoriai gali būti dovana verslo partneriams, kuri reprezentuos įmonę ir jos prekės ženklą ištisus metus neįkyriai, apie save primindama klientams ar verslo partneriams.

Daugiau apie galimus kalendorių variantus:

???? Sieniniai 1-os dalies, 3in1 (trys viename), 3-jų dalių, 3-jų dalių su intarpais. Vienas populiariausių klientų pasirinkimas.

Standartiniai matmenys: plotis 300 mm, aukštis priklauso nuo kalendoriaus tipo.

Reklaminis plotas: viršutinė dalis 300×210 mm; apatinė dalis ir intarpai 300×60 mm.

Popierius: reklaminiams plotams naudojamas kokybiškas 290 gsm kartonas; nuplėšiami lapeliai iš 100 gsm ofsetinio (nekreiduoto) popieriaus. Galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai (spalva, tekstūra, perdirbtas popierius ir t. t.).

Nuplėšiami lapeliai: dydis 300×160 mm; lapeliuose informacija pateikta 8-mis kalbomis, mėnulio fazės, savaičių ir šventinės dienos.

3-jų dalių kalendoriaus lapelių dizainas (galimi ir kiti dizainai):

3in1 (trys viename) kalendoriaus lapelių dizainas (galimi ir kiti dizainai):

Apdirbimas: segama metaline spirale; viršuje ir apačioje užspaudžiamos metalinės juostelės. Standartinės spalvos yra balta ir juoda. Galimi ir kitų spalvų pasirinkimai.

Papildomai: kalendoriai yra su raudonos spalvos slankiojančiu langeliu (galimos ir kitos spalvos); galima pakuoti į maišelius ar dėžutes; kiti pospaudiminiai darbai (folijavimas, pjovimas lazeriu, įspaudas, šilkografija ar panašiai).

3-jų dalių kalendoriaus maketo šablonas

3in1 kalendoriaus maketo šablonas

???? Staliniai trikampiai kalendoriai (namukai) arba su vartomais lapeliais.

Standartiniai matmenys: 145×145 mm; 210×100 mm; 148×105 mm; 148×210 mm; galima spausdinti ir individualaus formato.

Spauda: trikampiai kalendoriai vienpusė spauda (4+0); vartomais lapeliais pagrindas gali būti su spauda (4+0) arba be jos, lapelių spauda vienpusė (4+0) arba dvipuse (4+4).

Popierius: pagrindui naudojamas 300 gsm kartonas arba spalvotas popierius; lapeliai 150 gsm kreidinio popieriaus (galimi ir kiti pasirinkimai).

Apdirbimas: segama metaline spirale. Standartinės spalvos yra balta ir juoda. Galimi ir kitų spalvų pasirinkimai.

Papildomai: galima pakuoti į maišelius; uždėti slankiojantį langelį; kiti pospaudiminiai darbai (folijavimas, pjovimas lazeriu, įspaudas, šilkografija ar panašiai).

???? Foto kalendoriai

Standartiniai matmenys: A4 arba A3 formato; galima spausdinti ir individualaus formato.

Spauda: standartiškai 12 mėnesių lapų; papildomai galima pridėti viršelį ar nugarėlę; galimas individualus lapų skaičius.

Popierius: standartiškai naudojamas 200 gsm kreidinis popierius; galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai.

Apdirbimas: segama metaline spirale baltos arba juodos spalvos su tokių pačių spalvų kabliukais; galima rinktis ir kitas spalvas.

Papildomai: galima pakuoti į maišelius; uždėti slankiojantį langelį; pakavimas į dėžutes; kiti pospaudiminiai darbai (folijavimas, pjovimas lazeriu, įspaudas, šilkografija ar panašiai).

???? Darbo kalendoriai (knygos).

Standartiniai matmenys: A4, A5 ir A6 formatų.

Spauda: kalendoriai yra skirtingų spalvų viršeliais ant kurių galime spausdinti logotipus UV spauda, šilkografija, folijavimas, įspaudas ar lazeriavimas. Galimi ir individualūs viršeliai.

Popierius: viršeliams naudojas knyginis kartonas su dirbtine oda, dirbtinė oda su paminkštinimu, dirbtinė oda PU, blizgus PVC; vidiniai lapeliai 80 gsm ofsetinis popierius.

Papildomai: galima pakuoti į maišelius ar pagaminti individualias dėžutes.

???? Kišeniai kalendoriukai

Standartiniai matmenys: 90×60 mm; galimi ir kiti formatai.

Spauda: dvipusė spauda (4+4), vienoje pusėje reklaminė informacija, o kitoje pusėje visų metų kalendorius.

Popierius: 350 gsm kreidinis popierius; 300 gsm Invercote kartonas; plastikas ar kitas pasirinkimas.

Papildomai: kampų apvalinimas; minkštas arba kietas laminavimas; kiti pospaudiminiai darbai (folijavimas, pjovimas lazeriu, įspaudas, šilkografija ar panašiai).

Taip pat galime pagaminti ir nestandartinius kalendorius – atsiųskite savo viziją ir mūsų komanda Jums pasiūlys geriausią sprendimą.

Pateikti užklausą

  Do not hesitate to contact us

  Get in Touch

  Ipsum nunc aliquet bibendum enim facilisis pharetra massa

  Contact us

  Bavaro, Punta Cana, La Altagracia Province,
  Dominican Republic

  +1 (954) 456 6789
  Rock St 15, New York City, USA
  hello@companyname.com

  Looking for work?

  Please contact our PR team at:
  press@companyname.com

  Find us on socials

  Founded in
  1947

  INDUSTRY COMPANY


  Dolore Magna Alirua Enim Rinim Beniam Nostrud Exerci 

  Lorem ipsum dolor amet consec tetur adipiscing elit eiusmod tempor incididunt labore dolore magna alirua enim minim veniam nostrud exerci tation ullamco laboris aliruip commodo conseruat irure dolor reprehen derit voluptate velit esse cillum dolore fugiat nulla pariatur excepteur occaecat cupidatat proident sunt culpa officia deserunt mollit anim laborum omnis natus voluptatem accus antium dolor emrue totam aperiam earue illo inventore veritatis architecto beatae vitae dicta volup tatem voluptas asper natur fugit magni dolores ratione nesciunt nerue ruisruam.

  Furit masni dolores ratione nesciunt nerue ruisruam insum dolor amet consectetur adinisci modi temsora incidunt labore.

  Adipisci Modi Tempora 0800 123 45 67