Verslo Dovanos - Novakopa - Novakopa Spauda Reklama

VERSLO DOVANOS / REKLAMINĖ ATRIBUTIKA

Verslo dovanos – įvairios neįpareigojančios dovanos ir dovanėlės, kurias smagu gauti ir dovanoti verslo klientams, partneriams ar įmonės darbuotojams. Tai ne tik simbolinę, bet dažnai ir praktinę vertę turinčios dovanos. Būtent dėl to verslo dovanas yra malonu gauti net kai jos yra naudojamos kaip reklaminė priemonė.

Kiekvienam įmonės atstovui verslo susitikimo metu, svarbu, kad jo apsilankymas būtų teigiamai prisiminamas. Suasmeniname ir apipavidaliname verslo dovanas, kad teigiamas įspūdis išliktų ir Jus su malonumu atsimintų ilgai. Reklaminiai suvenyrai, atributika – įmonės simbolika, logotipu ar reklaminiu šūkiu pažymėta įvairi produkcija.

Turime didelį gamybos ir spaudos technologijos pasirinkimą originalių reklaminių suvenyrų gamybai. Reklaminė atributika ir dovanos yra ilgai išliekanti, teigiamai priimama reklamos priemonė. Reklaminių suvenyrų, atributikos gavėjai statistiškai yra linkę išlaikyti tokias dovanas vidutiniškai bent keletą mėnesių, todėl mato reklamą ilgiau ir dažniau nei kitas alternatyvias skaitmenines ar tradicines reklamos rūšis.

Apdovanojimų atributika

Auto kvapukai

Degtukai / žiebtuvėliai

Kaklajuostės / kontrolinės apyrankės

Pakabukai

Puodeliai

Rašymo priemonės

Satino / pakavimo juosta

Skanios dovanos

Skėčiai

Universalūs suvenyrai

Usb atmintinės / mobilūs pakrovėjai

Vardo kortelės

Ženkliukai