Šviesdėžės / tūrinė reklama

Tūrinės raidės – tūrinė reklama tarp efektyviausių bei vienų informatyviausių reklaminių priemonių.  Tinkamai pagamintos tūrinės raidės atlieka reklaminės iškabos ir dekoravimo funkciją. Kaip išorinė reklama ji atkreipia dėmesį ir yra įsiimtinas bei ilgaamžis išorinės reklamos sprendimas.

Mūsų turimas platus tūrinių raidžių apdirbimo ir gamybos variantų pasirinkimas leidžia sėkmingai naudoti tūrines raides pastato viduje ir išorėje. Kaip populiarus reklaminės iškabos pasirinkimas jos montuojamos lauke ant pastatų fasadų ar virš įėjimų. Pristatome visoje Lietuvoje.

Siūlome skirtingų medžiagų tūrines raides:

  • Tūrinės metalo  raidės
  • Tūrinės plastiko raidės
  • Tūrinės medžio raidės

Viduje tūrinės raidės yra plačiai naudojamos salių, koridorių, susitikimo kambarių dekoravimui ir puošimui, padeda įsiminti prekės ženklą ar jo įvaizdį. Jos  gali būti montuojamos atskirai, kaip užrašas arba komponuojamos su kitais tūriniais elementais.

Galite pasirinkti skirtingų spalvų, dydžių bei formų norimas tūrines raides – neapšviestas ir šviečiančias. Montuojame atskirai po vieną raidę ant profilio arba visas kartu ant plokštės.

Susisiekite nemokamai konsultacijai dėl gamybos ar reklaminių iškabų montavimo klausimų.

Šviesdėžės – orientuotos lauko reklamai, bet taip pat tinkamos ir naudojamos vidaus reklamai. Skirtingai nei tūrinės raidės, šviesdėžės yra apšviečiamos iš vidaus, būna – ovalios, stačiakampės ir kitų formų. Gaminame:

  • Organinio stiklo šviesdėžes
  • Plastiko šviesdėžes
  • Kompozicinio aliuminio, metalo plokščių šviesdėžes

Šviesdėžės patraukia dėmesį ir yra gerai matomos visu paros metu. Apšvietimui naudojamos LED lemputės – moduliai arba  juostelės. Atsiųskite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su geriausiu sprendimu.

Susisiekime!

Kilus klausimams, susisiekite nemokamai konsultacijai.